KONVEKTOMATY RETIGO

O SPOLEČNOSTI

Historie společnosti Retigo se začala psát v roce 1994. Firma se úzce specializuje na tržní segment parních konvektomatů. Důraz klade na vysokou kvalitu a cenovou dostupnost produktů. Retigo má české majitele, je tak jedním z posledních nezávislých výrobců konvektomatů na světě. Díky finanční stabilitě a technologickému zázemí může společnost flexibilně reagovat na potřeby svých zákazníků. Jedním ze základních předpokladů úspěchu je špičková úroveň prodejních a poprodejních služeb.

PERFECTION IN COOKING
Profesionální přístup, skvělé jídlo, spokojený strávník, to jsou předpoklady úspěchu. Retigo pomáhá profesionálům v gastronomii již více než 25 let.

PRECIZNÍ ZAŘÍZENÍ ZA NEJLEPŠÍ CENU
Vysoká kvalita a užitek v každodenní praxi. Nejlepší cena mezi TOP konvektomaty na trhu.

PRO KAŽDÝ PROVOZ
Malá restaurace nebo velká závodní kuchyně? Retigo konvektomat vždy uspokojí Vaše požadavky. Jsme specialisté na konvektomaty,

ROZUMNÁ VOLBA
Svým zákazníkům radíme, jak vybrat optimální model a neutrácet za výbavu konvektomatu, kterou nevyužijí. Komplexní podpora na cestě ke spokojeným zákazníkům a rychlé návratnosti investice.

ŠPIČKOVÝ SERVIS A ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Vaření bez problémů s důrazem na spokojenost vašich strávníků. Servisní pokrytí po celé České republice s expresní dodávkou cenově dostupných náhradních dílů.

Co je to konvektomat?

Na přípravu kompletního menu potřebujete nejen zkušený tým kuchařů, ale také kvalitní gastro zařízení, jež vás nezklame za žádných okolností. Mezi taková zařízení patří konvektomat, nepostradatelný multifunkční pomocník moderní kuchyně.

Profesionální konvektomaty RETIGO Vision disponují do detailu propracovaným a funkčním designem, intuitivním ovládáním a výbornými izolačními vlastnostmi . Kromě toho nabízejí pokročilé funkce, jakými jsou automatické mytí nebo systém na úsporu vody a elektrické energie.

Retigo - Konvektomaty pro profesionály

Nabízíme našim zákazníkům jen tu nejvyšší kvalitu, v oblasti konvektomatů spolupracujeme s těmi nejlepšími. Potřebujete moderního a spolehlivého pracanta do Vaší kuchyně? 20let v oboru nás přesvědčilo, který přístroj nabídnout, aby jste byli maximálně spokojeni. Představujeme Vám českého výrobce konvektomatů, společnost Retigo. Velmi úzká spolupráce naší firmy s tímto výrobcem nám dává možnost nabídnout Vám ty nejlepší podmínky na trhu.

Co je RETIGO Vision?

RETIGO VISION je generace konvektomatů, která kuchařům na celém světě přináší špičkovou technologii pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů. Byli jste to Vy, naši zákazníci, kdo nám poskytnul zpětnou vazbu a Vaše požadavky jsme tak mohli promítnout do vývoje této modelové řady. Věříme, že RETIGO VISION Vám dá skvělou příležitost nabídnout svým zákazníkům kvalitní technologii, která v mnohých směrech předčí svou konkurenci.


RETIGO Blue Vision

Konvektomaty RETIGO modelová řada Blue Vision

Model RETIGO BLUE VISION je nejvyšší modelová řada konvektomatů RETIGO Vision. Vyznačuje se plně dotykovým intuitivním ovládacím panelem, který skrývá mnoho užitečných funkcí. Model BLUE VISION je v základní sestavě prodáván včetně automatického mytí, aplikace EASY COOKING, 4 bodové teplotní sondy a klapky pro odtah páry.


RETIGO Orange Vision

Konvektomaty RETIGO modelová řada Orange Vision

U této řady RETIGO ORANGE VISION konvektomatů vycházíme z požadavku uspokojit i uživatele s nižšími nároky na množství funkcí ovšem s důrazem na kvalitu a jednoduchost ovládání. Zásadním rozdílem je tedy střídmost. Elegantní černý ovládací panel a propracovaný design si ponechávají svou tvář. Přehledný led-diodový displej Vás postupně provede naprogramováním a nastavením stroje. Jsou zachovány základní funkce a můžete si zde uložit až devadesát devět libovolných programů s 9 kroky.


RETIGO Orange Vision PLUS

Konvektomaty RETIGO modelová řada Orange Vision PLUS

Nová řada konvektomatů RETIGO ORANGE VISION PLUS přináší zcela nový standard, který kombinuje úžasnou jednoduchost ovládání díky 7" dotykovému displeji se systémem Vision Controls a skvělou výbavu v základní ceně včetně 99 programů. Široké možnosti volitelné konfigurace umožní poskládat zařízení na míru potřebám kuchyně.