MULTIFUNKČNÍ VARNÁ TECHNOLOGIE

Více než 20 let zkušeností ve vývoji a výrobě multifunkčních varných technologií pro potravinářský a gastronomický průmysl dělá ze společnosti FIREX celosvětového leadera v segmentu dodavatelů vybavení profesionálních kuchyní.

Kvalitní know-how, technické i technologické zázemí, použití nejkvalitnějších komponentů na trhu, průběžná kontrola všech fází výroby, komunikace s odbornými technology v terénu. To je několik faktorů podílejících se na produkci inovativní a energeticky úsporné multifunkční varné technologie.

Cucimix 

Řada multifunkčních pánví s míchadlem ideální pro velké gastro provozy. Maximální využití najde jako kotel, pánev nebo kombinace těchto zařízení. Tlaková verze obsahuje víko s 4 bodovým bezpečnostním zámkem, díky pracovnímu tlaku až 0,45 bar zásadně zkracuje dobu vaření a je energeticky úsporná. 

Produktové video výrobce ke shlédnutí:

Pro více informací doporučujeme stáhnout produktový list:


Baskett 

Řada rychlovarných výklopných kotlů s nepřímým ohřevem, s míchadlem nebo bez, svou koncepcí ideální pro velké gastro provozy. Možnost vybavení systémem "Cook & Chill" pro zchlazování mezipláště a zakomponování do průmyslových výrobních linek. 

Produktové video výrobce ke shlédnutí:

Pro více informací doporučujeme stáhnout produktový list: