Projektová činnost

Tvorba provozů od návrhu po realizaci efektivně a vždy profesionálně

Nechte si poradit, víme jak provoz vytvořit, aby splňoval vše s ohledem na hygienu, egronomii, energie i design. S našimi klienty pracujeme v ověřeném postupu - jednotlivé fáze jsou: Vaše vize, náš návrh, projekt, shoda, realizace, provoz, servis, obnova

Vaše spokojenost je našim cílem.

Ať jste malá kavárna, restaurace, školní jídelna, nebo fabrika s tisíci strávníky, vždy přistupujeme a tvoříme na základě vzájemné dohody. Naše zkušenosti jsou vidět na každém projektu, na každém detailu, svou práci děláme efektivně a profesionálně. Provádíme celkovou projekční činnost od návrhu zařízení, umístění, ergonomie a organizace prostoru s následnou instalací zařízení a záručním a pozáručním servisem.ZŠ police nad Metují

Celková rekonstrukce školní jídelny, od podlahy ke stropu. Vybavění: konvektomaty Retigo, multifunkční zařízení Jipa, varné zařízení RM Gastro.

ZŠ POLICE NAD METUJÍ
ZŠ POLICE NAD METUJÍ

LIDOVÁ JÍDELNA TĚŠNOV

Konvektomaty Retigo v sestavě nad sebou, mycí zařízení Winterhalter, varné zařízení RM Gastro. To je Lidová Jídelna Těšnov: pravá česká i mezinárodní kuchyně, rychlá obsluha, stovky spokojených zákazníků a spokojený personál v kuchyni.


Restaurace U Zvonu JazzClub - Valašské Meziříčí 

Jedna z mnoha typických realizací, citlivě sladěný interiér restaurace s vysoce funkční moderní kuchyní. Ukázka schopnosti nerezové výroby. Klientův požadavek byl velký důraz na detaily a praktičnost jednotlivých sekcí, spolehlivost a robustnost instalovaných zařízení s dlouhou životností. Zde jsme použili jen ty nejlepší technologie..  Retigo, Imperial, Nerez a chlazení z naší produkce, Expobar.

U ZVONU JAZZ KLUB
U ZVONU JAZZ KLUB

JAZZ KLUB 5 - Ostrava vedle Černé louky / realizace 2016

naprostá souhra při spojení profesionální kuchyně a baru, kvalita je vidět v každém detailu, skvělá práce nerezové výroby s vhodnou kombinací jednotlivých zařízení. Vidět zde můžete vše co nám dělá dobré jméno. Funkčnost, efektivita, moderní design - skvělé naladěný prostor, doplněný výtečnou kuchyní. V projektu byly použity značky jako Retigo, Imperial, Expobar, NordLine, RedFox...aj

JAZZ KLUB 5
JAZZ KLUB 5

EXPO 2015 MILANO - AMEREX dodavatel gastrovybavení do restaurací českého a slovenského pavilonu na světové výstavě

Klikněte a můžete začít psát. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero 

EXPO 2015 MILANO
EXPO 2015 MILANO

Pracujeme ve všech oblastech tvorby moderní kuchyně, máme 23let zkušeností 

Poskytujeme poradenství, anylyzujeme stávající projekty, navrhujeme kompletní, nebo části provozů, vytváříme projekční dokumentaci ke každé stavbě. Nechte si poradit, víme jak provoz vytvořit, aby splňoval vše s ohledem na hygienu, egronomii, energie i design. 

S našimi klienty pracujeme v ověřeném postupu - jednotlivé fáze jsou - Vaše vize, náš návrh, projekt, shoda, realizace, provoz, servis, obnova..


VÍCE REFERENČNÍCH FOTO

RYCHLÝ KONTAKT - NAPIŠTE NÁM - VOLEJTE