ALBA Hořovice

O SPOLEČNOSTI 

Společnost Alba Hořovice byla založena před více než 20 lety s vášní pro design a výrobu inovativního vybavení pro stravovací zařízení, které nekopíruje ostatní, ale vytváří nové cesty, zavádí moderní přístupy a přináší do tradiční kuchyně prvky světových kulinářských trendů. Při vývoji a výrobě se soustředí na spolehlivost, energetickou účinnost a snadné použití a čištění.


Klíčovou výhodou společnosti oproti konkurenci je skutečnost, že zákazníci dostanou za své peníze více. Není těžké vyrobit dobrý produkt za vysokou cenu, skutečnou výzvou je vytvořit vysoce kvalitní a moderní produkt za velmi přijatelnou cenu. A to je jejich silná stránka. Jsou schopni přizpůsobit svoji výrobu individuálním přáním a potřebám zákazníků. Při výrobě je možnost doplnění loga Vaší společnosti, barvy či motivu na čelní panel zařízení (ukázka v galerii).


Výrobky společnosti Alba Hořovice se používají v mnoha restauracích a kuchyních v různých institucích a organizacích po celé České republice i v zahraničí. Společnost se postupně rozšiřuje na další evropské trhy a získává stále více spokojených zákazníků díky své kvalitě a inovativním řešením.

STANDARD


RE 22
RE 24 
TPE 10 ARS
TPE 20 ARS
TPE 30 ARS
SE 40 ARS
VE 40
SPE 40 ARS
VP 40 
VE 12
VP 13

CLASSICO 700


E-C-TG IHB-4/700
EB 90/700
EB 90+90/700

Classico 900