MULTIFUNKČNÍ PÁNVE JIPA

Kdy a jak to začalo?

Na začátku historie JIPA JUMP stojí ryze česká společnost JIPA CZ s. r. o., založená roku 1992. Ta se dosud zabývá výrobou nerezového zařízení pro gastronomii od jednoduchých výrobků, chladících zařízení přes kompletní vybavení velkokuchyní nábytkem a varnými bloky, až po náročné kooperační zakázky pro zahraniční partnery. Pro výrobu používá nejmodernější technologické systémy na světové úrovni a špičkové kvality. Za dnešním stavem je 25 let vývoje a zkušeností, progresivní přístup a reflektování potřeb na gastronomickém trhu. To byl hlavní důvod pro vznik konceptu "multifunkčního zařízení". Při vývoji, který trval více jak 3 roky byl kladen důraz na životnost a robustnost zařízení, technický detail, funkčnost a uživatelský komfort. Tento koncept tak vychází vstříc obsluze, splňuje všechny bezpečnostní normy a předpisy. Při denním využití v gastronomickém provozu je pak výsledkem ekonomická a efektivní úprava surovin a maximální spokojenost obsluhy, ale i hosta.

Vývoj

Po skončení vývoje na multifunkčním zařízením JIPA JUMP, za kterým stáli kromě zakladatele a majitele firmy také jeho projektanti, odborníci na zpracování nerezu a využití nových strojních technologií. se rodily první prototypy pánví. Kromě toho je třeba přičíst stovky hodin práce kuchařů - technologů, kteří stroj "učili vařit" dle potřeb z každodenní praxe. Po více jak ročním testovacím provozu u vybraných zákazníků byl JIPA JUMP oficiálně předveden na mezinárodním veletrhu v Miláně 2017. Od tohoto data se píše oficinální začátek firmy JIPA International s.r.o, která je výhradním zastoupení pro prodej pánví JIPA JUMP v ČR a ostatních zemích celého světa.

Cíl

Je použitím multifunkčního zařízení JIPA JUMP uspokojovat požadavky na moderní gastronomii jak v á-la-carte-restauraci s 50 porcemi až po veřejné stravovaní s tisíci jídel denně. Pánev JIPA JUMP je flexibilním pomocníkem pro malé i velké gastronomické provozy. Své uplatnění najde v restauracích, hotelech, penzionech, školkách, školách, menzách, nemocnicích, domovech důchodců nebo ve veřejném stravování. JIPA JUMP je k dispozici ve čtyřech základních objemových velikostech a dále v provedení v tlakovém a se sníženým dnem nebo v kombinaci obojího. Celkem je k dispozici 12 modelů, které umožňují veškeré varné režimy: vaření, smažení, dušení, grilování, opékání, konfitování, nízkoteplotní úpravy (takzvané pomalé) i úpravy ve vakuu - (sous-vide).