en

Prodej a servis gastro zařízení špičkové kvality

...od projektu až k realizaci Vaší profesionální kuchyně...

Pravidelně pro Vás vytváříme spoustu akčních nabídek:


Přijímáme nové kolegy !


Přijďte na živé vaření s konvektomaty Retigo

Ideální příležitost, jak se jednoduše a nezávazně seznámit s konvektomatem nejvyšší kvality, u nás si můžete konvektomat nejen vyzkoušet, ale také pro Vás bude připravena ochutnávka jídla připraveného v tomto zařízení. Pravidelně pro Vás pořádáme prezentační akce s profesionálními kuchaři. Přijďte nás navštívit do našich showroom - plně vybaveného kuchynského studia v Praze, nebo Ostravě. 

Registrace na živé vaření s konvektomaty retigo

Showroom Praha

Showroom Ostrava


Služby našim zákazníkům

Kvalitní služby od návrhu, přes dodání, servis a opět k novému zařízení

PRODEJ 

Obchodní činnosti s gastrozařízením se věnujeme více než 24let. Zastupujeme nejlepší značky z ČR a dalších zemí. Zkušeně Vám poradíme s výběrem Vašeho zařízení.. Výsledkem jsou skvělé fungující provozy s dostatečně výkonnou technikou.

SERVIS 

Po celou dobu co se zabýváme odvětvím gastro zařízení jsme také certifikovaným servisním střediskem pro značky které nabízíme. Výhody značkového servisu jsou rychlost a ta nejlepší péče o Vaše zařízení. 

PORADENSTVÍ

Základem vzniku důvěry je velké množství referencí a dlouhodobé působení na trhu. Oba předpoklady AMEREX splňuje. Máme za sebou stovky úspěšných realizací gastro zařízení jak v Čechách, tak na Moravě.