O NÁS

...Česká kvalita pro vaše kuchyně od roku 1993...

Prodej českých a zahraničních gastro zařízení špičkové kvality. Zabýváme se návrhem, poradenstvím a realizací gastronomických provozů.

Zkušenosti... náš hlavní pohon

Amerex je tvořen týmem odborníků a gastronomických nadšenců s dlouholetými zkušenostmi z profesionálních provozů. Naše zkušenosti se odráží ve férovém jednání, poradenství a provedených službách s historií od roku 1993.

Řešení na míru

Úkolem každé realizace je najít nejefektivnější řešení jak z hlediska kvality, ergonomie používání a ekonomiky provozu

Česká kvalita pro vaše kuchyně

Kvalita a spolehlivost je hlavních kritériem všech gastronomických zařízení, proto se spoléháme na kvalitní české produkty Retigo, Jipa, RM Gastro a další výrobce jako Liebherr, Winterhalter, Virutekk

Školení a ukázkové vaření

Pořádáme školení a pravidelné ukázkové vaření se zkušenými odborníky z řemesla v našich gastro studiích v Ostravě a Praze

Servis

Je založený na zkušenostech a profesionalitě techniků, znalosti produktu a velmi rychlé dostupnosti náhradních dílů.

Financování produktů

Nabízíme možnosti výhodného financování našich technologií ve spolupráci s leasingovou společností či bankou. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, nebo zpracování různých možností financování.

Kuchařské studio

Ve spolupráci se zkušenými kuchaři pořádáme pravidelné ukázkové vaření. Přijďte se inspirovat, nechat si poradit a vyzkoušet moderní kuchyňské technologie.