ROBOT COUPE

SPECIELNÍ NABÍDKA 4 KRÁJECÍCH DISKŮ ZDARMA

Krouhače zeleniny, ponorné mixéry, kutry, blixer, odšťavňovač

NEJVYŠŠÍ KVALITA KUCHYŇSKÝCH ROBOTŮ PRO DYNAMICKOU PŘÍPRAVU

Víme jak je důležité mít kvalitní vybavení, které vydrží mnoho let. Investice do přístrojů Robot Coupe je jedním z nejlepších jaká můžete ve Vaší kuchyni udělat. Robustní, egronomické provedení, vysoká životnost a dostatečný výkon za všech okolností, variabilita, to jsou předpoklady, které splňují výrobky RobotCoupe.

Krouhač zeleniny Vám v kuchyni usnadní přípravu ovoce a zeleniny. Rychlost, efektivita, přesnost a kvalita zpracování. To vše oceníte při přípravě salátů, zeleniny do vývaru, pod maso a na základy. Vyberte si z více jak 50 možností krouhacích disků. Krouhání zelí, plátkování rajčat, okurkový salát, nudličky, nebo sýr.


Ponorné mixéry Robot Coupe jsou nutností v každém stravovacím zařízení. Uplatnění najdou malé příruční mixéry mini s kapacitou do 12l, přes mixéry CMP do objemu 40l až po tzv. "turbo" s kapacitou od 50 do 400l. 


Kombinované roboty spojují funkci krouhače zeleniny a kutru. Zařízení jsou vhodná do provozu kde se tzv. bojuje s místem. Připravíte si na něm základy pro vaření, nudličky do polévky, nastrouháte sýr. Na kutru si připravíte tatarák, sekané bylinky a koření. Jeden stroj a dvě nepostradatelné funkce.


Odšťavňovače jsou trendem posledních let. Kvalita zpracování, jednoduchá manipulace a rychlé čištění v myčce. Od kavárny, bistra, restauraci až po hromadné a školní stravování. Fresh juice je prostě fenomén.Chcete více informací o produktech Robot Coupe? Máte zájem si prohlédnout přístroje na našich prodejnách v Praze, nebo Ostravě? Navštivte nás, ochotně Vám dostupné modely předvedeme. Volejte pište kdykoliv:

KATALOG ROBOTCOUPE S CENAMI

Ostrava 778 403 503 / kramny@amerex-gastro.com

Praha 777 610 731 / pekarkova@amerex@gastro.com

Jednoduše a přesto profesionálně můžete vyrábět hranolky, chipsy, kostky a plátky v různých velikostech, můžete krájet i strouhat zeleninu i sýry, vyrábějte kaše, těsta, pyré. Sekéjte bylinky, nebo masa, mixujte omáčky, vyrábějte ovocné a zeleninové šťávy v jakémkliv množství. Přístroje RobotCoupe Vás přesvědčí, že výkon i kvalita je standardem po mnoho let používání. Vysoká kavlita a bezporuchovost jsou synonymem těchto přístrojů