REDFOX


REDFOX 600


Rozsáhlá řada modulárních jednotek na občerstvení je dokonalá pro rychlá občerstvení a malé cateringové společnosti až na 100 jídel denně. Vysoké výkony a pevné konstrukční prvky zajišťují velmi dobré výsledky ve srovnání s vloženou investicí. Jedná se o úsporné řešení prostoru pro provozy, kde na velikosti záleží, a pro které je zároveň priorita poskytovat vysoký standard a profesionální výkon. Široká volba modelů a možností je klíčovým prvkem pro vytváření kompaktní kuchyňské linky na zakázku. Konstrukční řešení umožňuje snadnou montáž, s možností postavení linky ke zdi nebo jako centrální varný blok. Široká nabídka podestaveb umožňuje variabilní uskupení jako například umístění více vrchních modulů na jednu podestavbu. Veškeré podestavby jsou vybaveny masivními nožičkami, které umožňují vyrovnání značných nerovností. Nožičky u jednotlivých horních modulů slouží k usazení modulů na podestavby a zabraňují případnému posunutí horního modulu. Všechny plynové modely jsou dodávány v provedení na zemní plyn s přibalenými tryskami na propan-butan. Veškeré přípojné body se nalézají na zadní straně zařízení. 

 • Vrchní deska modulů z nerezové oceli AISI 304 o síle 1 mm 
 • Lisované vrchní desky a vany umožňují snadnou údržbu 
 • Nerezové rošty hořáků s velkým pracovním prostorem 
 • Výkonné hořáky 3 kW, 3,6 kW, 4,5 kW a 8 kW 
 • Příkon plotny 1,5 kW a 2 kW 
 • Elektrická horkovzdušná trouba GN 1/1 - 3,13 kW 
 • WOK nástavec pro plynové verze 8 kW

REDFOX 700


Linka je technologicky vyspělým a profesionálním řešením, které zcela splňuje standardní požadavky na technické a funkční parametry varných linek a uživatelský komfort. Zákazník získává výkonnou technologii za příjemné pořizovací náklady. REDFOX 700 je ideálním řešením pro hotelové kuchyně a restaurace, bary a bistra, malé kavárny a samoobslužné restaurace s kapacitou denního objemu do 300 porcí jídel. Horní desky dílčích modulů linky REDFOX 700 jsou navrženy a vyráběny z nerezové oceli AISI 304 o síle 1,2 mm. Při vývoji linky REDFOX 700 byly použity nové komponenty a technologie včetně výkonných hořáků, které zefektivní vaření. Zárukou bezpečného pracovního prostředí je certifi kace krytí ovládacích prvků před vniknutím tekutin na úrovni IPX4. Modulární systém, který nabízí dílčí moduly o šířce 400, 800 a 1200 mm, je variabilním řešením, které vám umožňuje sestavit si linku dle vlastních požadavků a kapacitních možností. Spojení modulů do celistvé linky je možné díky nerezové lamele, která zajistí dokonalé utěsnění a také dodržení hygienických standardů. Pro snadnou instalaci jsou všechny přípojné prvky umístěny na zadní straně modulů. Linku REDFOX 700 můžete umístit nejen v řadě podél zdi, ale také do centrálního bloku. V případě centrálního bloku je možná kombinace s linkou REDFOX 900 


REDFOX 900


Kuchyňská řada REDFOX 900 je profesionální řešení pro vysoce náročné kuchyňské provozy s výdejem nad 300 jídel denně. Důraz je kladem především na vysoký výkon a snadné uživatelské použití. Mezi přednosti linky REDFOX 900 patří vysoké výkony všech zařízení, lisované vany s kulatými vnitřními úhly a ergonomickým předním panelem s provozními a řídícími prvky. Všechny vrchní moduly jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Podestavby jsou vyrobeny z AISI 430. Nožičky podestaveb jsou také vyrobeny z nerezové oceli a jsou výškově nastavitelné. Konstrukční řešení umožňuje snadnou montáž s možností postavení linky ke zdi nebo jako centrální varný blok. Všechny moduly mají okrajový lem, který zabraňuje vnikání potravin mezi boční stěny, a jako doplněk lze nainstalovat spojovací lišty, které spojí linku v jeden celek a zcela uzavřou boční prostory. Veškeré podestavby jsou vybaveny masivními nožičkami, které umožňují vyrovnání značných nerovností podlahy. Všechny plynové modely jsou dodávány v provedení na zemní plyn s přibalenými tryskami na propan-butan. Veškeré přípojné body se nalézají na zadní straně zařízení. 

 • Vrchní deska modulů z nerezové oceli AISI 304 o síle 1,5 mm 
 • Lisované nerezové trouby horkovzdušné + statické s teplotním rozsahem 50 - 300 °C 
 • Důsledné zaoblení hran pro snadnou údržbu 
 • Teleskopické nerezové nožičky 
 • Plotny o příkonu 3 kW a 3,5 kW 
 • Hořáky o výkonu 3,5 kW, 5 kW a 8 kW