MYČKY A MYCÍ TECHNIKA

Myčky, mycí technika, mycí chemie

Potřebujete kvalitní myčku co zvládne i ten nejnáročnější provoz? Zvolte si Winterhalter. Nejvyšší kvalita v oblasti profi mycí techniky jakou mužete mít.

Hledáte myčku za velmi dobrou cenu bez toho aby utrpěla kvalita, hledáte myčku s jednoduchou obsluhou a funkcemi, kterým budete ihned rozumět. Zvolte si CLASSEQ (tuto značku vlastní německý Winterhalter) CLASSEQ je absolutně nejoblíbenější myčkou českých gastroprvozů.

Dodaváme a servisujeme podstolové myčky na sklo, průchozí myčky, myčky na kuchyňské nádobí, myčky na černé nádobí, myčky s automatickým posuvem, speciální mycí linky. Projektujeme veškeré kuchyně, bary, bistra, jídelny, restaurace a jiné gastroprovozy včetně mycí techniky.


Zavolejte nám a nechte si poradit při výběru vhodné myčky. Navrhneme Vám optimální velikost i výkon přesně dle náročnosti Vašeho provozu. Projektujeme velké kuchyňské celky s jednotkami, nebo i desítkami ks zařízení. Malé, ale i ty nejvetší mycí linky jsou pro nás vždy výzvou. Díky desítkám realizací, máme jedny z největších zkušeností s instalováním myček v ČR. Jsme specialisté na mycí techniku a chemii Winterhalter a CLASSEQ.Potřebujete poradit jakou vybrat myčku, nebo jak nejlépe postavit mycí linku? Volejte

Morava 778 403 503 - Čechy 773 610 730

Dodáváme veškerou chemii pro profi myčky