KONVEKTOMATY RETIGO

Co je to konvektomat?

Na přípravu kompletního menu potřebujete nejen zkušený tým kuchařů, ale také kvalitní gastro zařízení, jež vás nezklame za žádných okolností. Mezi taková zařízení patří konvektomat, nepostradatelný multifunkční pomocník moderní kuchyně.

Profesionální konvektomaty RETIGO Vision disponují do detailu propracovaným a funkčním designem, intuitivním ovládáním a výbornými izolačními vlastnostmi . Kromě toho nabízejí pokročilé funkce, jakými jsou automatické mytí nebo systém na úsporu vody a elektrické energie.

Retigo - Konvektomaty pro profesionály

Nabízíme našim zákazníkům jen tu nejvyšší kvalitu, v oblasti konvektomatů spolupracujeme s těmi nejlepšími. Potřebujete moderního a spolehlivého pracanta do Vaší kuchyně? 20let v oboru nás přesvědčilo, který přístroj nabídnout, aby jste byli maximálně spokojeni. Představujeme Vám českého výrobce konvektomatů, společnost Retigo. Velmi úzká spolupráce naší firmy s tímto výrobcem nám dává možnost nabídnout Vám ty nejlepší podmínky na trhu.


Co je RETIGO Vision?

RETIGO VISION je generace konvektomatů, která kuchařům na celém světě přináší špičkovou technologii pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů. Byli jste to Vy, naši zákazníci, kdo nám poskytnul zpětnou vazbu a Vaše požadavky jsme tak mohli promítnout do vývoje této modelové řady. Věříme, že RETIGO VISION Vám dá skvělou příležitost nabídnout svým zákazníkům kvalitní technologii, která v mnohých směrech předčí svou konkurenci.


RETIGO Blue Vision

Konvektomaty RETIGO modelová řada Blue Vision

Model RETIGO BLUE VISION je nejvyšší modelová řada konvektomatů RETIGO Vision. Vyznačuje se plně dotykovým intuitivním ovládacím panelem, který skrývá mnoho užitečných funkcí. Model BLUE VISION je v základní sestavě prodáván včetně automatického mytí, aplikace EASY COOKING, 4 bodové teplotní sondy a klapky pro odtah páry. Více o konvektomatech řady Blue Vision ZDE 

RETIGO Orange Vision

Konvektomaty RETIGO modelová řada Orange Vision

U této řady RETIGO ORANGE VISION konvektomatů vycházíme z požadavku uspokojit i uživatele s nižšími nároky na množství funkcí ovšem s důrazem na kvalitu a jednoduchost ovládání. Zásadním rozdílem je tedy střídmost. Elegantní černý ovládací panel a propracovaný design si ponechávají svou tvář. Přehledný led-diodový displej Vás postupně provede naprogramováním a nastavením stroje. Jsou zachovány základní funkce a můžete si zde uložit až devadesátdevět libovolných programů s devíti kroky. Kompletní popis a funkce modelové řady Orange Vision ZDE


ŽIVÉ VAŘENÍ S KONVEKTOMATY RETIGO

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se na Vás budeme těšit osobně