VARNÁ TECHNIKA GAZI

O SPOLEČNOSTI

Společnost Gazi byla založena před 20 lety s vášní pro design a výrobu inovativního stravovacího zařízení, které nereplikuje ostatní, ale připravuje cestu k neviditelnému, vytváří nové přístupy a zavádí do klasické kuchyně specifika různých světových kuchyní. Při vývoji a výrobě se zaměřuje na spolehlivost, energetickou účinnost a jednoduché použití a čištění.

Klíčovou výhodou společnosti oproti konkurenci je skutečnost, že zákazníci dostanou za své peníze více. Není těžké vyrobit dobrý produkt za spoustu peněz, skutečnou výzvou je vyrobit vysoce kvalitní a moderní produkt za velmi přijatelnou cenu. A to je jejich silná stránka. Jsou schopni přizpůsobit svoji výrobu individuálním přáním a potřebám zákazníků.

Výrobky společnosti Gazi se používají v mnoha restauracích a kuchyních v různých institucích a organizacích po celém Slovinsku, Makedonii, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Rakousku, Německu a Itálii. V roce 2016 se zahajuje prodej na trzích Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Nizozemska a Švédska.

PROVOZ SPOLEČNOSTI

Poskytují komplexní služby, od analýzy potřeb a přání zákazníků přes návrh, výrobu a instalaci až po vysoce kvalitní a spolehlivou poprodejní podporu. Vztahy se zákazníky staví na základech odpovědnosti a spolehlivosti.


www.gazi.si