HOLDOMATY REGENERÁTORY RETIGO

Holdomat Retigo


RETIGO Hold-o-mat je unikátní zařízení, které můžete využít dvěma způsoby:

1' Udržování pokrmů v požadované teplotě a dokonalé konečné kvalitě
Toto zařízení bylo sestrojeno pro dokonalé udržování. Chytré technické řešení vnitřního prostoru RETIGO Hold-o-matu umožňuje při 65 ° C - 75 ° C neuvěřitelně dlouho udržet nejrůznější druhy mas a ryb teplé a připravené k servírování.


Doba udržování se ideálně doporučuje po dobu třech hodin, ale může být i delší. Někdo by řekl: "A neztratím tak kvalitu masa?" Naopak - kvalita masa je stejná (ne-li lepší), než u čerstvého masa přímo z grilu.
V mase se stihnou ustálit všechny masné šťávy a nedochází k jejich přepálení, a tím k znehodnocování masa.
Tuto technologii můžete využít např. pro servis "à la carte". Maso či ryby připravíte před příchodem hostů.
Jakmile dosáhnete požadovaného stupně propečení masa, umístěte pokrm do RETIGO Hold-o-matu a udržujte jeho ideální vnitřní teplotu. Hostům pak podávejte pokrm v té nejlepší kvalitě.


2' Příprava pokrmů při nízké teplotě a dlouhém čase (pečení přes noc)
Pomalé vaření při nízké teplotě je trend, který získal na oblibě mezi profesionálními kuchaři a samozřejmě i provozovateli
stravovacích zařízení. Proč? Je to snadné, je to levné, získáváte tak vyšší kvalitu i výnosy..


RETIGO Hold-o-mat lze automaticky či manuálně nastavit k pomalému vaření a získání Vámi požadovaného
propečení a kvality produktu. Maso se vaří/peče při velmi nízké a přesné teplotě po dlouhou dobu. Dochází
tak k dokonalému propracování masa a k minimálním váhovým ztrátám. Po této úpravě můžete udržovat
pokrm po mnoho hodin v ideální teplotě a perfektní kvalitě. Takto připravené maso si zachováva vlastnosti, které jiným způsobem nedosáhnete. Kvalita výsledných produktů se jednoznačně zvyšuje.

Kuchaři si tímto způsobem vaření ušetří čas, protože lze využít hlavně přes noc. Provozovatel tak může
značně ušetřit díky výtěžnosti masa a nízké spotřebě elektrické energie při využití výhodných nočních tarifů.


MÁTE ZÁJEM SI HOLD-O-MAT VYZKOUŠET VE VAŠÍ RESTAURACI?Hold-o-mat C&H specifikace:

• Teplotní sonda
• Kruhový systém vyhřívání bez ventilátoru
• Precizní elektronická kontrola teploty s odchylkou max. +/- 1 °C
• Teplota 50-120 °C.
• Zrychlené nastavení na optimální teplotu 68 °C
• Speciální systém odvlhčení komory pro smažené a pečené pokrmy
• Elektronický číselný ovládací panel
• Dveře s ventilačními otvory a magnetickým zámkem
• Odnímatelné držáky gastronádob
• Tepelná izolace dvojitého pláště
• Integrované rukojeti pro snadnou a bezpečnou manipulaci a transport
• Aretace dveří a možnost změny otvírání dveří
• Okamžitá možnost instalace a spuštění díky integrovanému kabelu na 230 V

Hlavní výhody RETIGO Hold-o-matu• Udržuje maso, ryby, přílohy po několik hodin s dokonalou přesností teplot
• Skvostná konečná kvalita produktu
• Méně plýtvání díky pomalému vaření
• 100% švýcarská kvalita
• Snadný servis
• Jednoduchá údržba
• Možnost dosažení teploty až 120 ° C
• Vysoká přesnost teplotní sondy na +/- 2 ° C
• Lehce přenosné zařízení, které potřebuje pouze napájení 1N~/220 V/50 - 60 Hz/10 A
• Minimální spotřeba energie - 300 - 400 W (ustálený příkon)

Chcete si pořídit Hold-o-mat Retigo? Chcete více informací o tomto zařízení? Máte zájem o prezentaci tohoto zařízení?


Kontaktujte nás na tel 778 403 503

kramny@amerex-gastro.com


Vše co byste měli vědět o hold-o-matu

Hledáte způsob, jak maximalizovat kvalitu masa? Chcete ušetřit na surovině masa při přípravách Vašich specialit 10-20% ? Hledáte pomocníka, který bude za Vás pracovat I přes noc ? Hold-o-mat má odpověď na všechny tyto otázky. Hold-o-mat je lídrem na světovém trhu, pokud jde o přesnost nastavení teploty, při vaření a udržování potravin. Moderní techniky, jako je vaření přes noc, kvalitní udržování potravin, nebo technika Cook & Hold je dokonale skloubena v zařízení Hold-o-mat.

Vždy chtějte original. Název a označení Hold-o-mat má patentován švýcarský Hugentobler. Tato společnost dodáva originální zařízení na náš trh prostřednictvím českého výrobce konvektomatů Retigo. Originální hold-o-maty se vyznačují naprostou přesností nastavení teploty +/- 1 stupeň. Precizní rozložení teplot v celém prostoru skříně je dosaženo díky patentovanému uložení topných spiral po celém obvodu skříně hold-o-matu. Téměř 18 metrů vysoce kvalitního topného drátu zajišťuje nejlepší účinnost a velmi nízkou spotřebu. Hold-o-mat ma sotisfikovaný system odvlhčení komory, který je založen na přirozeném prodění vzduchu v komoře Holdomatu, díky tomu udrží Vaše potraviny dlouhé hodiny v nejlepší kvalitě a u smažených potravin, vždy zajistí perfektně křupavé produkty.

Švýcarská výroba je pro Vás zárukou nejvyšší kvality. Jakmile začnete používat hold-o-mat, tak zákazníci poznají změnu kvality ve Vaší kuchyni.

Hold-o-mat (H) vynalezla a uvedla na trh v roce 1995 firma Hugentobler, která pochází ze Švýcarska. Již vice jak 30.000 těchto zařízení spolehlivě funguje po celém světě. Hold-o-mat je považován za nejprodávanější zařízení svého druhu v profesionálních kuchyních. Velmi rychle si H získal oblibu i u nejslavnějších kuchařů světa, hold-o-mat se tak stal standardem moderní kuchyně. Investice do tohoto zařízení se během své životnosti několikrát vrátí. Trvanlivost, přesnost a bezpečnost jsou u originálního hold-o-matu vždy zaručeny. Pro zájemce o H je připravena I unikátní 5letá záruka. Nejvyšší švýcarská kvalita je pak zárukou Vaší dobré investice.


Dvě modelové řady - Standard a C&H (Cook&Hold)

Varianta Standard je základní H u kterého nastavujeme pouze teplotu. Ideální pro cateringové akce a pro využití udržovacích funkcí ve Vaší kuchyni. Je to Skvělý doplněk k Vašemu stávajícímu konvektomatu. Zajistíte si tak, že vše co v konvektomatu, nebo I na sporáku připravíte, že udržíte ve stejné, ne-li lepší kvalitě I několik dalších hodin po uvaření. S Hold-o-matem zajistíte vždy nejlepší kvalitu při výdeji na Vašich outdoorových akcích. Vezměte H na Vaše párty a hosté budou nadšení kvalitou a čerstvostí připravených jídel. Omáčky, masa, zelenina, smažené pokrmy to vše vždy v perfektní kondici a v teplotě kterou požadujete.


Varianta C&H (Cook&Hold - Vař&Udržuj) je plně vybavený H, který zastoupí I některá Vaše varná zařízení, je vybaven stabilním softwarem, možnost nastavení jednotlivých programů a jejich ukládání do paměti, teplotní sonda, která zajistí vždy perfektní výsledky při úpravách. Vaše rostbeafy budou vždy perfektní, přesně připravené, tak jak potřebujete, absolutní kontrola nad kvalitou a výsledkem je v H zaručena. Všechny funkce, které nabízí H zajistí Vašim kuchařům klid a naprostou jistotu při vaření. Mobilita zařízení Vám pak otevírá možnosti produkovat skvělé jídlo I mimo Vaši kuchyni. Hold-o-mat C&H je pro Vás volbou, pokud chcete Vaši kuchyni dostat na nejvyšší level. Funkce nočního vaření Vám zajistí ekonomickou přípravu v množství, které potřebujete. Váhové úbytky dokážete zredukovat o dalších 10-20% oproti klasickým úpravám. Nejlepší dosažené výsledky týkající se váhových úbytků se pohybují ve ztrátách již okolo 8-10%. Tzn. že např. z vložených 10kg masa vytahujete po uvaření 9kg hotové potraviny. Skvělé. Naučte se vařit v H a získejte tak ekonomickou výhodu díky nízké spotřebě energie a vložené potraviny. Naučte se vařit v H a získejte tak pověst špičkové kuchyně, která je jiná, která je lepší. Svíčková z H nemá co se týče chuti a kvality konkurenci. Konfitované kachny, pečené velké kusy masa, přípravy a udržování příloh, jsou jasným krokem vpřed ve Vaší technice vaření. Buďte nejlepší kuchyní v okolí, pořiďte si originalní Retigo Hold-o-mat.


Pravidelně pořádáme prezentace na zařízení Retigo, přijďte na naší akci a zjistěte vice o tomto zařízení, Ochutnejte produkty připravené, nebo udržované v Hold-o-matu Retigo. Máte zájem si H vyzkoušet? Chcete reference od našich zákazníků? Kontaktujte nás. H máme vždy skladem, ještě dnes můžete zlepšit Vaši kuchyni tím, že začnete používat Hold-o-mat Retigo - jediný original.


Minimalizujte spotřebu energie - ušetřete peníze - jistá návratnost

Hold-o-mat je napájen ze standardní zásuvky 230V, čímž se zabrání zatížení v době varné špičky. Hold-o-mat má max příkon 230V/1kW. Ustálená spotřeba ověřená praxí českých kuchařů je okolo 300-400W. Například připrava hovězího masa v plně zásobeném H, vyžaduje pouze 0,4 kW / h. Kapacita H je 3x GN1/1 65mm. Navíc H používáme na dlouhé noční vaření kdy je obecně a dle Vašeho tarifu levnější elektřina.


Nejlepší pro Party Service a stravování mimo Vaší restauraci

V kuchyni připravené menu, lze přepravovat kamkoliv Vás napadne a vždy bude doručena ve vysoké teplotě. H je ideálním pomocníkem při transportu a pro cateringové akce. H jednoduše přeneste a postavíte kamkoliv, vydávat porce tak můžete co nejblíže Vašim hostům a v té nejlepší kvalitě. H je vybaven transportními madly pro snadné přenášení. K H je možné pořídit I transportní vozík na 1-2 Hold-o-maty případně lze zajistit vozík který pojme 4-6 přístrojů. Vše vždy pro maximální komfort při výdeji. V případě, že potřebujete udržovat Vaše potraviny ve výdejové teplotě dlouhodobě několik hodin, stačí najít zásuvku na 230V. Hold-o-mat se dodává pro kapacity 3x GN1/1 nebo 7x GN1/1 65mm (100mm)


Záruka až 5 let

Díky švýcarské kvalitě výrobku, můžete požádat až o 5 letou záruku a to na celý přístroj. Informujte se o možnostech rozšířené záruky na toto zařízení.

Zaujal Vás Hold-o-mat? Pak se nám ozvěte, ochotně Vám zařízení po dohodě předvedeme. Během našich pravidelných prazentačních akcí můžete naživo vidět i ochutnat produkty z tohoto moderního zařízení. Jste u nás vždy srdečně vítání.